Загальні положення

1. Дані правила використання сайту https://grand-sport-club.com.ua/ (далі – Сайту) є ліцензійною угодою (далі – Угодою) між власником Сайту (далі – Компанією) та всіма відвідувачами та користувачами Сайту (далі – Сайту) Користувачами).
2. Користувачем Сайту вважається особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, або надала Компанії інформацію для розміщення на Сайті.
3. Здійснюючи доступ до Сайту або публікацію на ньому матеріалів, Користувач приймає Угоду. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути припинено.

Використання інформації
1. Під використанням матеріалів Сайту розуміється будь-яке відтворення, розповсюдження, переробка та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».
2. Вся інформація на Сайті надаються на умовах «як є» (as is), без будь-яких гарантій, як явних, так і на увазі. Колектив Сайту докладає всіх зусиль для забезпечення достовірності інформації, відсутності помилок та неточностей.
3. Відповідальність за зміст статей та матеріалів, розміщених на Сайті, несуть їхні автори. Думка Редакції може не збігатися з думкою та позицією авторів статей та коментарів.
4. За достовірність рекламної інформації, розміщеної на Сайті, та відповідність її чинному законодавству України відповідальність несе рекламодавець. Компанія не несе відповідальності за якість, безпеку, легальність рекламованих послуг чи товарів.
5. Інформація про методи діагностики, лікування, лікарські засоби, рецепти народної медицини і т.д. представлена ​​лише ознайомлення. Компанія не несе відповідальності за можливу шкоду, заподіяну вашому здоров'ю, самостійним лікуванням, що проводиться за рекомендаціями, представленими на Сайті. Настійно рекомендуємо їх не використовувати самостійно – обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю.
6. Розміщена на Сайті інформація про компанії має публічний характер і не становить комерційної таємниці. Законодавство не зобов'язує фізичні чи юридичні особи вимагати дозволу на згадування контактної інформації про компанії у публічних джерелах. Тому ми не розглядаємо прохання, вимоги та загрози компаній щодо видалення інформації з нашого Сайту. Надаючи нам інформацію про свою компанію, Відвідувач погоджується із цим пунктом Угоди.
7. Вся розміщена на сайті інформація вважається власністю Компанії доти, доки не буде підстав вважати інакше. Користувачі не отримують жодних прав на використання інформації, розміщеної іншими користувачами, та несуть повну відповідальність перед власником інформації за неправомірне використання.
Будь-яке використання матеріалів Сайту допускається лише для особистого некомерційного користування за умови письмового дозволу адміністрації Сайту або розміщення посилання.

Приймаючи цю Угоду, Користувач зобов'язується:
• не порушувати законодавство України, права третіх осіб та чинні на Сайті правила, включаючи цю Угоду;
• не надавати недостовірну інформацію або інформацію, що вводить в оману, а також інформацію, яка ганьбить честь, гідність і репутацію третіх осіб;
• не розповсюджувати небажані повідомлення (спам), MLM, «піраміди», chain letters та іншу інформацію, яка не цікава та не бажана іншим Користувачам;
• не створювати кілька облікових записів на сайті, якщо фактично вони належать одній і тій самій особі;
• не втручатися у процеси функціонування Сайту, не поширювати віруси чи інші продукти, які можуть порушити функціонування Сайту та персональних комп'ютерів інших Користувачів;
• не копіювати, змінювати та розповсюджувати інформацію, що належить третім особам, без їх згоди;
• не збирати про третіх осіб будь-яку інформацію, включаючи їхні електронні адреси, без їхньої згоди;
Користувач несе особисту відповідальність за опубліковану ним на Сайті інформацію та будь-які наслідки, пов'язані з її розповсюдженням.

Конфіденційність особистих даних Користувача
1. Компанія здійснює збирання, зберігання, захист, обробку та розповсюдження особистої інформації про Користувачів Сайту у зв'язку з технічними особливостями функціонування Сайту та діяльністю з надання послуг через Інтернет.
2. Особисті дані Користувача складають конфіденційну інформацію, не підлягають розголошенню, крім надання доступу до них у випадках, передбачених Угодою, та не можуть бути передані за плату або безоплатно третім особам без згоди Користувача.
3. Компанія використовує різні інструменти захисту особистих даних Користувача від несанкціонованого доступу чи розголошення. Водночас Компанія не дає гарантій та не несе відповідальності за дії третіх осіб, які здійснили неправомірний доступ до конфіденційної інформації про Користувачів.
4. Доступ до особистих даних Користувача, у тому числі:
• особи, права та зобов'язаннянності яких за доступом до відповідної інформації встановлено законодавством України;
• особи та організації, які здійснюють підтримку служб та сервісів Сайту в обсязі, необхідному для здійснення такої підтримки.
5. Відповідність Закону про персональні дані.
Даю свою згоду на обробку та використання Сайтом моїх персональних даних, а саме: ім'я, прізвище, дату народження, країну та місто проживання, адресу електронної пошти, IP-адресу, файли cookie, інформацію про реєстрацію на веб-сайтах – соціальних Інтернет-мережах (Далі – «Персональні дані»).
Також даю свою згоду на обробку та використання Сайтом моїх Персональних даних, взятих із зазначених мною веб-сайтів – соціальних Інтернет-мереж (якщо зазначалися).
Надані мною Персональні дані можуть використовуватися Сайтом виключно з метою моєї реєстрації та ідентифікації на Сайті, а також для здійснення мною користування сервісами Сайтом.
Підтверджую, що з моменту моєї реєстрації на Сайті, повідомлено про мету збору моїх Персональних даних та про включення моїх Персональних даних до бази персональних даних користувачів Сайту, з правами, передбаченими ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних", ознайомлений(-на).
Підтверджую, що у разі потреби отримання цього повідомлення у письмовому (документарному) вигляді, мною буде надіслано відповідного листа на адресу: admin@hnb.com.ua, із зазначенням своєї поштової адреси.

Компанія залишає за собою право:
1. Модифікувати та змінювати Сайт на власний розсуд.
2. Змінювати умови Угоди без попереднього повідомлення Користувача. Набуття чинності такими змінами відбувається з моменту їх публікації на Сайті.
3. В односторонньому порядку змінювати вартість та види послуг, а також терміни їхньої дії та умови надання.
4. Редагувати або видаляти матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті, якщо вони порушують законодавство України та чинні на Сайті правила, включаючи цю Угоду, завдають шкоди Компанії або третім особам, а також на власний розсуд без вказівки причини.
5. У разі порушення Користувачем законодавства України та чинних на Сайті правил, включаючи цю Угоду, Компанія залишає за собою право передачі особистих даних та IP-адреси Користувача потерпілій стороні, її представникам, державним організаціям та структурам.
6. Використовувати для своїх цілей матеріали, опубліковані Користувачем на Сайті та які знаходяться у відкритому доступі, зокрема для розміщення матеріалів на сайтах партнерів.

Компанія не несе жодної відповідальності за:
1. Збитки, збитки чи витрати, пов'язані з використанням чи неможливістю використання Сайту.
2. Зміст матеріалів, опублікованих на Сайті, у тому числі за розміщення незаконної, загрозливої, образливої, дискредитуючої чи непристойної інформації, або матеріалів, які порушують або посягають на права будь-якої особи. У свою чергу Компанія робить все можливе, щоб не допустити поширення таких матеріалів.
Made on
Tilda